Güvenç Yün Güvenç Yün Güvenç Yün Güvenç Yün
Hakkımızda
Firmamız 1976 yılından günümüze Yün Çamaşır, Eldiven, Yün çorap ve korse imalatı ile sizlere hizmet vermektedir. Kaliteyi ve sağlığı ön planda tutan firmamız, teknolojinin en gelişmiş makinalarını kullanmaktadır. Soğuk kış günlerinde ülkemiz insanlarının en yakın dostu olan Güvenç Yün, dünyadaki pek çok ülke insanınında dostu olmuştur.

Woolmark Blend lisanslı yün çamaşırlarımız, Tahlil belgeli olup, Avustralya yününden imal edilmiştir. Çamaşırlarımızda kullandığımız iplik; %75 Yün (Avustralya Yünü) %25 Akrilik olmak üzere, ülkemizin sayılı yün iplik fabrikalarında özel büküm ile elde edilir. Meydana getirilen kumaş, ülkenin sayılı işletmelerinde yıkatılıp, senfonize ettirildikten sonra dinlendirilerek kesime alınır. Bu nedenle Güvenç Yün ürünleri "Yıkama Sonrası En Az Çekme" oranına sahiptir.

Üretimde her türlü yün, akrilik ve fantezi ipliğin kullanıldığı Güvenç Yün eldivenlerdeki renk yelpazesi ve çeşit, her zevke ve yaşa hitap etmektedir. Bayan, erkek, garson boy, çocuk ve bebek eldivenleri üreten Güvenç Yün, Türkiye'nin en büyük eldiven ve yün çamaşır üreticisidir.
Email